Skip to main content

Bestuur


Voor algemene vragen: info@ovso.be of 0486 21 90 65(Voorzitter)

Functie Bestuursleden e-mail
Voorzitter Hans Denayer hans@ovso.be
Penningmeester Koen Van Schoor koen@ovso.be
Bestuurslid Geert Baetens geert@ovso.be
Bestuurslid Erik Stoker erik@ovso.be
Bestuurslid Michèle Willems michele@ovso.be
Bestuurslid Linse De Grez linse@ovso.be
Bestuurslid Saskia Van Keer saskia@ovso.be
       
Functie Medewerkers e-mail
Dirigent Geert dirigent@ovso.be
Concertmeester Saskia concertmeester@ovso.be
Bibliothecaris Jo partituren@ovso.be
Website Erik & Linse webmaster@ovso.be

Oost-Vlaams Symfonisch Orkest vzw
Melkweide 9
9030  Gent

Rekeningnummer: BE47 7370 2485 5180 BIC code: KREDBEBB